Ігровий автомат Aztec Gold — вершина піраміди

Ігровий автомат Aztec Gold — це відмінна можливість забезпечити собі світле майбутнє і не відмовляти собі ні в чому. Апарат перенесе геймера в Мексику, де чекає зустріч з поселеннями індіанців. Вони були дуже працелюбні і намагалися вижити в суворих умовах, як могли. Допомагаючи їм, ви прокладаєте собі дорогу до величезних призів.

Почавши грати на реальні гроші в гамінатор, гемблери отримають щедрі виплати. Спочатку протестуйте симулятор, почавши грати безкоштовно в демо-режимі. Так немає ризику залишитися біля розбитого корита, а досвід гарантований. Розважитися в ігровий автомат Aztec Gold без смс і без реєстрації можна в онлайн-клубі в будь-який зручний момент.

Функції слота Піраміди в інтернет казино

Пригодницький слот Піраміди не залишить байдужим, тут можна полювати на дичину і працювати в полі, вирощуючи сільськогосподарські культури. Символи наступні: кукурудза і помідор, лама і пума, а також є атрибути етнічних індіанців — маска і золотий дракон. Слот-автомат Aztec Gold має такі характеристики:

  • котушки: п’ять;
  • активні смуги: 20;
  • іконки зі спеціальними можливостями: Wild, Scatter і Bonus;
  • джекпот: не передбачений!

Поява Вайлда на барабанах порадує, так як заміщає картинки. Скаттер запустить фріспини, які оплачуються гральним закладом.

Призовий тур автомата Aztec Gold: грати онлайн

Популярний ігровий автомат Aztec Gold порадує користувача захоплюючим бонусним раундом, активувавши який, шанс отримати виплати є у кожного, будь то новачок або досвідчений ігроман. Перед гравцем з’явитися величезна кількість пірамід, але вибрати можна лише три. Емулятор не залишить без прибутку. Ризик буде виправданий.